Дерев'яні розвиваючі іграшки за методикою Нікітіна

 Дроби 1-1/9 діаметр 8 см  Код: ДР-026
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Правильний розвиток малюка: дерев'яні іграшки за методикою Нікітіна

Кожен батько хоче, щоб його дитина зростала талановитою і розумною. Вам необхідно допомогти малюкові зробити перші кроки у потрібному напрямку. Система розвиваючих ігор від педагога Нікітіна – це неформальна методика виховання, що дозволяє отримати ефективні результати.

Суть методики Нікітіна

У творчих іграх, що розвивають, об'єдналися важливі аспекти навчання малюків. Наголос під час занять робиться на самостійну активність дитини. Завдяки цьому союзу вдалося вирішити різні завдання, пов'язані з розвитком крихти:

  • розвиваючі дерев'яні іграшки за методикою Нікітіна, купити які можна на нашому сайті, сприяють розвитку творчих задатків малюка;
  • завдання дозволять створити умови, що значно випереджають розвиток здібностей дитини;
  • малюк буде стабільно розвиватися, намагаючись вирішити складні завдання самотужки;
  • зміст ігор різноманітний, що дозволить підібрати потрібний варіант для малюка будь-якого віку.

Батькам варто приєднатися до ігор малюка, щоб допомогти йому у процесі розвитку. Однак приймати рішення за нього не варто, адже він має зробити це самостійно.

Безперервний розвиток за допомогою ігор за методикою Нікітіна

Ігри Нікітіна - це головоломки, які створені для добудови, домислення та впізнавання. Це сприяє стабільному розвитку образного мислення та логіки. Знамениті розвиваючі кубики має купити кожен з батьків, який мріє про успішне майбутнє дитини.

Набори завдань необхідно вирішувати за допомогою цеглинок, кубиків, елементів квадратної форми, конструктора. Завдання перед дитиною ставлять у різних формах:

  • усні та письмові конструкції;
  • моделі;
  • плоскі зображення;
  • креслення і так далі.

Методика Нікітіна дає можливість ознайомити дитину з різноманітністю форм передачі з раннього дитинства. Регулярні заняття мають проводитися з плавним переходом від простого до складнішого. Дорослим людям буде цікаво приєднатися до малюка, оскільки деякі суперскладні головоломки, тому потрібно буде підключити кмітливість.

Ви можете замовити розвиваючі дерев'яні іграшки за методикою Нікітіна на сайті нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо великий вибір товарів для дітей будь-якого віку. У каталозі кожна одиниця продукції супроводжується докладним описом та яскравими фотографіями. Це дозволить вам швидше зробити правильний вибір.