Російські картки з фактами МІНІ

Комплект карток "Літера" МІНІ
Показано з 1 по 15 із 21 (2 сторінок)

Картки з фактами: основні особливості використання

Раннє розвиток – це питання, якому батьки приділяють достатньо уваги. Методика Домана лідирує серед величезної кількості думок. Багато хто впевнений у тому, що немає сенсу завантажувати голівку крихти непотрібною інформацією. Однак на практиці доведено, що інтелектуальний розвиток дитини необхідно розпочинати з дитинства.

У чому суть карток із фактами?

Науковими дослідженнями доведено, що до трьох років у дитини активно розвивається мозок. Стимулювати мозкову діяльність допомагає методика Домана, спрямовану ранній розвиток малюка.

Методика у тому, що треба показувати дитині багато разів поспіль картки, куди нанесені різні картинки. Вам необхідно озвучувати малюкові, що саме зображено на картці. Кожне заняття триває лише кілька секунд, проте діти швидко запам'ятовують, що саме їм показують.

Правила навчання малюка

Вчити малюка новому потрібно за певними правилами. Тільки в такому разі російські картки з фактами МІНІ, купити які можна на нашому сайті дадуть бажані результати.

  1. Без фанатизму. Не варто гнатись за великими обсягами, оскільки для дитини це складно. Зайва інформація швидко вивітрюється з голови малюка. Достатньо знати 20 кольорів або 10 видів тварин, щоб грати з дитиною.
  2. Вибирайте лише те, що потрібно. Показуйте дитині ті картки, які підходять для конкретного етапу його розвитку. Закріплюйте пройдене практично, оскільки тільки так можна зміцнити отримані знання, які залишаться в пам'яті малюка надовго.
  3. Закріпіть матеріал. Ви можете перевірити матеріал, який вже пройшов, в ігровій формі. Наприклад, лото із тваринами стане доповненням до відповідної тематики. Крім цього, можна скористатися казками картинками, які відповідають заданій тематиці.
  4. Емоційний розвиток першому місці. Звісно, картки не зможуть замінити дитині спілкування. Вам необхідно розмовляти з малюком, торкаючись різноманітних тематики. Крім цього, потрібно показувати дитині навколишній світ і пояснювати, як саме вона влаштована.

Ми пропонуємо замовити російські картки з фактами МІНІ, на які нанесено різні зображення. На сайті зібрані іграшки для дітей різного віку. Ми гарантуємо, що товари відповідають рівню якості, який встановлений у відповідних вимогах!