Російські картки великі

Комплект "Читання Доманом" 120
Показано з 1 по 15 із 33 (3 сторінок)

Російські картки Домана для ознайомлення малюка з навколишнім світом

Картки Домана – це важлива частина навчання дитини відповідно до методики від фахівця. У наш час подібні посібники дають змогу розвинути навички читання у ранньому віці. Основною ідеєю Домана є те, що необхідно показувати дитині слово цілком, вимовляючи його вголос. Російські картки великі купити повинні батьки, які хочуть виростити вундеркінда.

З чого виконано картки Домана?

Картки створені з якісного крейдованого паперу. Її використовують для виробництва буклетів, глянцевих журналів та іншої друкованої продукції, яка має бути яскравою та привабливою. Крейдований папір дає можливість передати найдрібніші деталі зображення та зберегти його насичені відтінки. Завдяки цьому дитина обов'язково зацікавиться картками, тому заняття стануть цікавішими та цікавішими.

Заняття з малюком: з якого віку починати та як проводити?

Доман впевнений у тому, що починати навчання малюка краще з дитинства. Але навіть у тому випадку, якщо дитині понад три роки, не треба відмовлятися від занять. Краще почати пізно, ніж зовсім не розвивати малюка.

Перші п'ятнадцять карток повинні містити слова, які знайомі дитині. Це можуть бути домашні вихованці, геометричні фігури, іграшки і таке інше. Показують картки швидко, поступово додаючи до арсеналу нові зображення. Заняття не повинно тривати більше 20-ти хвилин, щоб дитина не втомлювалася і не вередувала.

Чому варто купити картки Домана на нашому сайті?

Ми пропонуємо своїм клієнтам чимало переваг співпраці:

  • великий вибір: у каталозі ви знайдете чимало наборів карток на різноманітні тематики;
  • все в наявності: товар не доведеться довго чекати, адже він є на складі;
  • розумна вартість: ціна якісних карток невисока, що дозволить вам розвивати дитину без надмірних витрат;
  • якість: картки виконані із міцного матеріалу, який витримує їх регулярне використання;
  • ввічливі менеджери: наберіть вказаний на сайті номер, щоб отримати консультацію від кваліфікованих професіоналів.

Звертайтесь до нас, якщо ви хочете замовити російські картки великі у розвиток дитини. Допомога нагоді батькам дітей різного віку. Погортайте каталог, щоб вибрати для себе відповідний варіант. За допомогою їх допомогою ви з легкістю виростите вундеркінда, розвиток якого буде вищим, ніж у однолітків.