Ігри та книги за методикою Домана

Книга-пазл "Кольори". Від 1 року
Книжка-пазл "Фігури". Від 1 року
Лото. Тварини. Від 1 року
Моє перше лото+10 ігор. Від 1 року
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Ігри та книги за методикою Домана: вирощуємо вундеркінда

Методика Домана дає змогу розвивати дитину з раннього віку. Він навчається орієнтуватися в навколишньому світі та освоює нові знання. Для того, щоб заняття були успішними, знадобляться ігри та книги за методикою Домана, купити які ви можете у нашому інтернет-магазині.

Основні особливості розвитку дитини

Різноманітними картками можна скористатися з раннього віку, коли мозок малюка починає активно працювати. Вони спрямовані на здобуття різних знань. Наприклад, можна придбати картки половинки, парочки, фрагменти та кольори. Є картки російською та англійською мовами, що дасть можливість значно розширити можливості занять з дитиною. Яскраві картинки обов'язково зацікавлять малюка, тому він швидко розвиватиметься, отримуючи задоволення. Картки виконані з щільного картону, який не порветься раніше, тому вироби прослужать довго.

Книги-пазли спрямовані на розвиток дрібної моторики та кмітливості. Ви можете придбати для дитини книги-пазли з різними тематиками. У процесі вивчення нових предметів необхідно розмовляти з крихіткою, в ігровій формі розповідаючи про навколишній світ.

Батьки можуть замовити для дитини навчальне лото. Воно запропоновано як російською, так і іноземною мовою. У процесі гри малюк знайомитиметься зі світом тварин та предметів. Вам потрібно називати йому те, що зображено на картинках, щоб він швидко запам'ятав усе.

Ви можете замовити книгу, в якій наведено правила розвитку малюка. Коли ви її прочитаєте, зрозумієте, як займатися з дитиною за методикою Домана. Розвиваючий посібник обов'язково стане вам у нагоді, оскільки в ньому зібрана чимала кількість корисних порад.

Де придбати ігри та книги за методикою Домана?

Наш інтернет-магазин пропонує велику кількість розвиваючих посібників. Ви зможете підібрати той товар, який відповідає віку дитини та необхідній сфері її розвитку. Кожна одиниця продукції супроводжується докладним описом, що дозволить у спокійній домашній обстановці вибрати посібник, що розвиває, не втрачаючи часу на поїздки по магазинах свого міста.

Розвивати дитину потрібно з пелюшок, щоб вона швидко засвоїла нові знання. Замовити ігри та книги за методикою Домана можна, додавши товар у кошик і отримавши його з доставкою на адресу. Подібні посібники та література стануть невід'ємними помічниками батьків, які турбуються про розвиток своєї дитини.