Англійські та англо-російські МІНІ картки

Комплект карток "Food/Еда" МІНІ 80
Показано з 1 по 15 із 33 (3 сторінок)

Навчання малюка англійською мовою за допомогою методики Домана

Чимало батьків задають питання: коли можна почати вчити дитину англійської мови? Якщо ви хочете займатися з малюком раннього віку, зверніть увагу на методику Домана. Купити англійські та англо-російські МІНІ картки можна на нашому порталі за прийнятною вартістю.

Суть вивчення англійської мови за методикою Домана

Потрібно починати вивчати іноземну мову тоді, коли дитина знає та вимовляє слова рідною мовою, інакше вона розмовлятиме англійською. Суть методики полягає у використанні карток для навчання читання, мови та рахунку. Щоб заняття були успішними, варто слідувати простим порадам:

  • батько повинен мати певні знання, щоб не дезінформувати дитину;
  • готуйтеся до уроку заздалегідь, добре пропрацювавши матеріал;
  • проводьте заняття тільки в тому випадку, якщо дитина не голодна і проявляє активність;
  • стежте, щоб малюк не відволікався на сторонні чинники під час уроку;
  • ви теж маєте бути в хорошому настрої, щоб заняття пішло на користь;
  • таблички з іноземними словами є доповненням до занять російською;
  • у жодному разі не проводьте іспити та тестування;
  • якщо дитині стало нудно, зробіть перерву на 20 хвилин, після чого можна продовжити заняття;
  • в одному наборі не повинно бути слів, які звучать однаково.

Займатися за цією програмою потрібно лише в тому випадку, якщо ви досить терплячі батьки. Тільки в такому разі можна досягти бажаних результатів.

Що потрібно для вивчення англійської мови?

Щоб урок іноземної мови був успішним, необхідно підготувати посібники за тематиками, які знайомі дитині. Це може бути сім'я, іграшки, квіти, геометричні фігури тощо. Поступово розширюйте словниковий запас малюка, додаючи нові картки до занять. Яскраві картинки дозволять зацікавити дитину, тому під час занять не буде нудно. Проведіть час із користю та задоволенням, навчаючи його англійській мові в ігровій формі.

Наш інтернет-магазин іграшок пропонує замовити англійські та англо-російські МІНІ картки, які дозволять займатися з малюком за методикою Домана. Ми зібрали в каталозі якісні товари, що відрізняються високим рівнем надійності та довговічності. Картки розсортовані за категоріями, серед яких ви знайдете те, що вас цікавить. Товар буде доставлено на вашу адресу після його замовлення у стислий термін.