Розвиваючий посібник за методикою Домана

Виберіть підкатегорію

Книга-пазл "Кольори". Від 1 року
Книжка-пазл "Фігури". Від 1 року
Комплект "Читання Доманом" 120
Показано з 1 по 15 із 162 (11 сторінок)

Раніше розвиток дітей – заняття дуже вдячне. На полицях магазинів лежать іграшки для дітей у величезному асортименті, а в інтернеті можна знайти безліч різних методик, що допомагає розкрити потенціал наших юних обдарувань.

Однією із таких систем виховання є методика Домана. Глен Доман – відомий американський лікар-нейрофізіолог. Він усе життя шукав спосіб розвитку розумово відсталих дітей, а досягнувши успіху, розробив систему навчання здорових малюків.

Метод Домана. Коли починати?

Що раніше, то краще. Для початку потрібно купити картки Домана (а можна зробити їх самостійно). Глен Доман рекомендує розпочинати заняття з віку 6 місяців. Діти є експертами у вивченні мов та пізнанні світу. А тому вік до 6 років є ідеальним для інтенсивного розумового та фізичного розвитку.

Як часто з дитиною потрібно займатися?

Головне, давати дитині розумове навантаження поступово. Виберіть час, коли малюк ситий, задоволений, у хорошому настрої та запропонуйте йому захоплюючу гру з картками.

Дуже важливо, щоб процес навчання приносив задоволення як маленькому непосиді, так і Вам.

Картки потрібно показувати дуже швидко (приблизно по 1 секунді на кожну), а потім перемішувати та повторювати. Таке заняття може тривати лише 5 хвилин 2-3 рази на день, і регулярність обов'язково порадує Вас плодами.

Почніть із 5 карток добре знайомих малюкові слів. І щодня додавайте по одній новій картці, доки не дійдете до кількості 25. Після цього можна починати відкидати по одній добре засвоєній старій картці.

Розвиваючі іграшки за методикою Домана купити в Запоріжжі.