Палички Кюізенера

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Палички Кюїзенера: оптимальний варіант для навчання дітей математики

Методик раннього розвитку у наш час чимало. Особливою популярністю користуються палички Кюїзенера, купити які можна на нашому сайті. Ця методика спрямовано вивчення математичних понять в ігровій формі.

Суть методики раннього навчання дитини

Палички Кюїзенера представлені цифрами та числами, які передані конкретними відтінками та довжиною. В основний набір входить десять брусків прямокутної форми. Чим довше призму, тим більшим буде число. Відтінком позначено кратність цифр. Наприклад, червоні кольори поділяються на два, а сині – на три. Білим кольором зображено цифру 1, а чорним – 7.

На перших заняттях варто користуватися паличками як інструмент для захоплюючої гри. Подібні вироби стануть заміною на кубики і мозаїку. Малюк зможе ознайомитися з різними кольорами та розмірами паличок.

Старші діти зможуть освоїти світ математики та понять, що належать до науки. Спеціальні альбоми значно полегшують завдання, поставлені перед ними. Дітям подобається створювати об'ємні картинки, наслідуючи приклади, які вказані в книжці.

Автор методики наголошує, що для кожного віку діють свої програми. Саме тому користуватися паличками цікаво малюкам та дітям молодшого шкільного віку.

Переваги паличок Кюїзенера

Така допомога має чималу кількість сильних сторін. Серед основних переваг можна виділити:

  • об'ємні та кольорові палички дають можливість розвивати сенсорне сприйняття дитиною предметів;
  • методика дозволяє малюкові легко засвоїти основні математичні поняття в ігровій формі;
  • можна показати дитині числовий ряд, вишикувавши палички в драбинку і показавши, що одна цифра більша за іншу;
  • діти вчаться розбиратися у складі цифр та розподілі цілого на певні частини;
  • методика Кюїзенера дозволить навчити дитину розрізняти предмети за висотою та довжиною, масою та шириною;
  • заняття дадуть можливість ознайомити малюка з літерами та фігурами, які можна скласти з блоків різних розмірів.

Замовити палички Кюїзенера для розвитку дитини ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо великий вибір товарів, які можна підібрати для малюка будь-якого віку. Погортайте каталог, щоб прочитати докладний опис кожної одиниці продукції. Заняття з використанням паличок Кюїзенера швидко дають бажані результати, якщо вони будуть регулярними та правильними.