НУШ Нова українська школа

 Дроби 1-1/9 діаметр 8 см  Код: ДР-026
Мозаїка Танграм. А367 Komarovtoys.
Показано з 1 по 15 із 20 (2 сторінок)

Товари для нової школи: ефективне навчання дітей

Реформи у сфері освіти наздогнали і нашу країну. Тепер діти навчаються за новою програмою, до якої внесено зміни. Саме тому їм знадобиться більш сучасний та інноваційний матеріал, за допомогою якого вони стабільно розвиватимуться.

Що пропонує придбати наш сайт?

Купити товари для нової школи, які є різними посібниками для навчання дітей різноманітним навичкам, ви можете у нас. На нашому сайті можна підібрати товари для розвитку навичок рахунку, орієнтації у світі геометричних фігур та досягнення інших цілей.

Набори геометричних фігур із деревини дозволять ознайомити дитину з їхніми основними видами. Вони виконані з міцних та надійних натуральних матеріалів, які не деформуються з часом. Різноманітні геометричні фігури можна використовувати у грі, щоб навички засвоювалися швидше.

Математичні планшети теж сприяють розвитку малюка дошкільного та шкільного віку. Поле складається з 25 штирьків для малювання резиночками. Дитина на практиці освоює концепцію геометрії. Розвивається його дедуктивне та індуктивне мислення, з'являється уявлення про форми та симетрію.

Головоломки танграм дають можливість не лише навчити малюка математики, а й розвинути його творчість. Іграшка виступає чудовим дидактичним матеріалом для дітей дошкільного віку, адже вона знайомить їх із геометричними фігурами, поняттями величини та форми. Родзинкою головоломки є те, що з набору танів можна отримати дві фігури, а одна з них є підмножиною іншої. Якщо правильно використовувати танграми на практиці, можна посприяти комплексному розвитку малюка.

Чому товари для нової школи краще замовляти на нашому сайті?

Ми пропонуємо своїм клієнтам великий вибір посібників для навчання дітей. Переваги співпраці з нами такі:

  • якість товарів підтверджено відповідними сертифікатами;
  • продукція завжди є в наявності, тому чекати на її доставку не доведеться;
  • у нас зібрані посібники для дітей різного віку, які сприяють ефективному розвитку дитини;
  • можна прочитати докладний опис товарів, зібраних у каталогах, щоб зробити правильний вибір;
  • кваліфіковані консультанти завжди готові дати відповіді на запитання, які виникли у клієнта.

Телефонуйте нам або заповнюйте форму онлайн, щоб замовити товари для нової школи. Вони будуть доставлені на вашу адресу в стислий термін.