Дерев'яні вкладки

Показано з 1 по 15 із 87 (6 сторінок)

Дерев'яні вкладки: що розвивають такі іграшки?

Вкладиші у розвиток дитини – це ідея, реалізована Марією Монтессорі. Вона виявилася настільки геніальною, що її підхопили та розвинули різні автори по всьому світу. Нині асортимент подібних іграшок різноманітний.

Купити дерев'яні вкладки ви можете на нашому сайті на найвигідніших умовах.

Особливості використання вкладишів

Знайомити дитину з такою іграшкою можна, коли їй ще не виповнилося й рік. Потрібно робити вибір на користь простих вкладок, наприклад, геометричних фігур. Іграшки, виконані у контрастних відтінках, особливо ефективні. Поведіть пальчиком дитини за контуром фігур, озвучте свої дії і разом спробуйте повернути фігурки в їхні будиночки.

Після року дитині потрібно пропонувати зібрані рамки з вкладишами, які він має розібрати самотужки. Йому буде складно, тому ви маєте його підбадьорювати. Щоб освоїти нові дії, необхідно розпочати саме з руйнувань.

До двох років прості рамки із вкладишами дитина збирає набагато швидше. Вам час перейти на складні варіанти, оскільки малюкові стає не цікаво.

Що розвивають дерев'яні вкладки?

Розвиваючі іграшки сприяють гармонійному розвитку малюка. Вони розроблені для вирішення багатьох питань, пов'язаних із покращенням основних навичок дитини.

  1. Дрібна моторика. Крихітка братиме пальчиками маленькі детальки, повертаючи їх і підлаштовуючи під отвори, тому розвивається дрібна моторика в захоплюючій ігровій формі.
  2. Удосконалення зорово-моторної координації. Маля навчиться оцінювати форми і розміри, зіставляти їх один з одним і підбирати відповідні варіанти. Крихітка буде вдосконалювати вміння, поступово переходячи на більш складні форми.
  3. Поліпшення зорової пам'яті. Завдяки постійній роботі з образами дитина в майбутньому легко освоюватиме нові навички.
  4. Розвиток посидючості. Малюкові треба бути уважним, щоб не пропустити ті осередки, які йому підходять. Він зосередитися на конкретному занятті, не відволікаючись сторонні чинники. Посидливість дозволить йому в майбутньому вчитися у школі, не стикаючись із проблемами.
  5. Розвиток логічного мислення. Якщо ви запропонуєте дитині вкладки на різні теми, то вона навчиться об'єднувати та класифікувати предмети, знаходити між ними відмінності тощо.
  6. Здобуття нових знань про предмети, які нас оточують. Щоб дитина підвищила ерудицію під час ігрового процесу, потрібно подбати про те, щоб асортимент іграшок був різноманітним. Постійно поповнюйте арсенал тими вкладками, тематика яких ще не була вивчена.

У нас ви можете замовити дерев'яні вкладки, які дадуть змогу розвивати дитину з дитинства.