Дерев'яні шнурівки

Шнурівка "Ключик" Код товару: К146
Шнурівка "Сир" К143

Шнурівка "Сир" К143

Цена: 123.00 грн.

Шнурівка "Сонечко" Код товару: К108
Шнурівка Білий гриб к149
Показано з 1 по 15 із 31 (3 сторінок)

Шнурівки з дерева: захоплюючі ігри з елементами розвитку малюка

Сьогодні фахівці приділяють чимало уваги розвитку тактильних відчуттів малюка. Іграшки, якими грає дитина, мають потужний розвиваючий потенціал у питаннях дрібної моторики. Кубики і брязкальця знайомі кожному з батьків, але дерев'яні шнурівки, купити які можна у нас, викликають чимало запитань. Отже, як користуватися такими виробами, щоб малюк гармонійно розвивався?

Як вибрати шнурівку з деревини?

У шнурівках є мотузочки з наконечниками із твердих матеріалів. Вони протягуються крізь різні отвори. Смислове навантаження, яке несуть іграшки, різноманітне. Це можуть бути всілякі фігурки, які малюк прикрашатиме шнурками. У деяких випадках необхідно прошнурувати дрібні елементи, які приєднуються до великої деталі. Відповідно до методики розвитку Монтессорі, найкращим варіантом для дитини будуть гудзики з дірками, яблука зі шнурком у вигляді черв'яка, сир.

Говорити про те, що один набір чимось кращий за інший, безглуздо. Є нюанси, які допоможуть вам вибрати ту іграшку, яка допоможе розвинути малюка:

  • відмовтеся від шнурівок, виконаних з картону, оскільки подібний матеріал швидко рветься у процесі регулярного використання іграшки;
  • дерев'яні шнурівки стануть оптимальним вибором, оскільки вони відрізняються довговічністю та позитивно впливають на розвиток тактильного сприйняття дитини;
  • розмір елементів відіграє важливу роль, оскільки він повинен зменшуватись у міру розвитку та дорослішання малюка;
  • вибирайте яскраві ігри, які привернуть увагу дитини та зацікавлять її.

Звернувши увагу на ці моменти, ви точно не помилитеся у процесі вибору шнурівки. Така іграшка дозволить з раннього дитинства правильно розвивати дитину у різних напрямках.

Як навчити малюка шнурувати?

Це завдання справді складне для будь-якого малюка. Спочатку вам потрібно ретельно контролювати кожну дію дитини. Повертайте шнурівку так, щоб малюк бачив кінчик мотузочки. Щоб йому було легше знайти відповідну дірочку, закрийте отвір пальцем, перевертаючи шнурівку.

Трохи пізніше запропонуйте малюкові спробувати намацати дірочку кінчиком шнурка, не перевертаючи іграшку. Ці хитрощі дозволять дитині швидко навчитися шнурувати, оскільки малюки схоплюють нову інформацію на льоту. Замовляйте дерев'яні шнурівки на нашому сайті, щоб отримати якісні товари за прийнятною ціною.