Дерев'яні пірамідки

Гра "Головоломка 3 в1"Komarovtoys  А 338
Пірамідка Вундеркінд komarovtoys А324
Пірамідка Макси Komarovtoys А304
Показано з 1 по 15 із 28 (2 сторінок)

Пірамідки з дерева: ігри, які дозволять розвивати дитину

Пірамідка - це розвиваюча іграшка, яка стане в нагоді малюку в ранньому дитинстві. Він із задоволенням збиратиме її та сортуватиме кільця. Дерев'яні пірамідки, купити які ви можете на нашому сайті, розвивають дрібну моторику рук та координацію рухів. Іграшки вчать сприймати різні кольори та розміри з раннього віку, тому ви зможете розвивати малюка більш ефективно.

Вибір пірамідки відповідно до віку дитини

Вибираючи іграшку, що розвиває, варто орієнтуватися на вік малюка. Є кілька правил, які допоможуть вам розібратися з цього питання.

  1. Для дітей віком півроку підійдуть прості іграшки, у яких 2-4 кільця. Стрижень пірамідки має бути коротким та товстим. Слідкуйте за тим, щоб кільця по діаметру були більшими за діаметр стрижня, щоб дитина легко нанизувала їх.
  2. Коли дитині виповниться рік, можна трохи збільшити кількість кілець. Добре, якщо у пірамідці є елемент у вигляді тварини, адже так малюк обов'язково нею зацікавиться.
  3. З півтора року дитині підійдуть гладкі пірамідки, кільця у яких відрізняються гладкими краями. За допомогою такої іграшки можна навчити малюка поняттям більше та менше.
  4. Коли дитині виповниться три роки, можна купувати різні пірамідки. Іграшки можуть відрізнятися різною кількістю стрижнів та деталей, оскільки завдання потрібно ускладнювати.

Якщо ви приймете до уваги вік малюка, то зможете купити для нього потрібну іграшку. Він із задоволенням нанизуватиме кільця на стрижень, сортуючи їх за розміром, кольорами та формами.

У чому користь пірамідок у розвиток дитини?           

Подібні іграшки приносять малечі чимало користі. Основні переваги їх використання такі:

  • пірамідка з різними кільцями дозволить вивчити кольори в ігровій формі;
  • зібрати пірамідку непросто, оскільки малюкові доводиться поєднувати отвори в колечках зі стрижнем, що розвиває координацію рухів та дрібну моторику рук;
  • ігри з пірамідкою тренують логіку, оскільки дитина повинна зрозуміти, що на початку на стрижень надягаються великі кільця, а тільки потім нанизуються маленькі;
  • тренується посидючість, терплячість та уважність;
  • пірамідки, що складаються з кульок і кубів, вчать малюка розрізняти поняття «зверху – знизу» та «більше – менше».

Замовляйте дерев'яні пірамідки на нашому сайті. Вони запропоновані у великому асортименті за прийнятною ціною. Ви можете підібрати іграшку для дитини будь-якого віку.