Дерев'яні лабіринти

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

Лабіринти із дерева для дітей: призначення іграшки

Дитячі дерев'яні лабіринти купити можна на сайті нашого магазину. Це цікава іграшка, призначена для малечі. Вироби сприяють гармонійному розвитку малюка будь-якого віку. Намистинки різних відтінків стукають по дереву, тому малюкові ніколи не набридне переміщати їх туди й назад.

Види іграшок з дерева для дітей

Основна перевага подібних лабіринтів у тому, що вони складаються з великої кількості дрібних деталей. Але не варто боятися, адже вони не шкодять дитині. Елементи закріплені настільки міцно, що їх відірвати неможливо. Значить, малюк не проковтне деталь, якщо вирішить спробувати іграшку на смак.

Є кілька видів лабіринтів із деревини:

  • з намистинами та спіралями: на підставці встановлені звивисті дроти, крізь які просунуті яскраві намистинки. Фігурки можуть бути виконані в різноманітних формах, оскільки їхня різноманітність широко варіюється. Кольори та відтінки елементів теж різні. Малюк повинен пересувати намистинки, долаючи перешкоди, що зустрічаються на шляху;
  • з фішками та жолобками: суть головоломки в тому, що малюк буде проводити по дротах фішками, відправляючи їх у відповідні фінальні точки. Необхідно співвідносити зображення з тематичними групами та конкретними критеріями, щоб не помилитися.

Є лабіринти зі шнурками, які дитина може використовувати як каталку. Такі захоплюючі іграшки обов'язково сподобаються малюкам, які виявляють інтерес до нових знань.

Основне призначення лабіринту з деревини

Іграшка недаремно отримала таку назву. Дитина ганяє бусинки по дроту, внаслідок чого розвивається його дрібна моторика, а пальці стають рухливими та гнучкими. Різнокольорові елементи стимулюють зорове сприйняття і вчать малюка розрізняти кольори та відтінки.

Доповнені жолобками лабіринти з деревини – це цікаві головоломки, які сприяють розвитку логіки та просторового мислення. Крім цього, малюк знайомиться з навколишнім світом і класифікує предмети. Особливо іграшка корисна у віці від одного року до трьох років.

Ви можете замовити дерев'яні лабіринти у нашому інтернет-магазині. Іграшка обов'язково сподобається вашій дитині, незалежно від її статі та віку. У нас на ресурсі зібрані товари, які відповідають встановленим вимогам щодо їх якості та безпеки.