Дерев'яні конструктори

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Конструктор з дерева: переваги розвиваючої іграшки

Компанії, які виробляють та продають дерев'яні конструктори, купити які можна у нашому інтернет-магазині, розхвалюють свої товари. Вони запевняють, що дерево є унікальним та безпечним матеріалом. Подібні вкладення грошей цілком виправдовують, адже іграшка служить протягом тривалого часу. Варто розібратися з перевагами конструкторів з деревини, щоб зрозуміти, чи це так.

Сильні сторони дерев'яних конструкторів

На практиці доведено, що подібні розвиваючі іграшки мають чималу кількість переваг. Необхідно розглянути їх детальніше, щоб зрозуміти, чи варто купувати вироби для свого малюка.

Ідеальна питома вага деревини

Порожні пластикові кубики незручні, оскільки вони будуть падати навіть при невеликому подиху вітру. Тяжкі вироби обрушуються від найменшого необережного руху під впливом своєї ваги. Дерев'яний конструктор дозволить збудувати величезні вежі та чудові замки, докладаючи мінімум зусиль. Навіть якщо конструкція впаде на голову маленькому будівельнику, він не матиме травми.

Питома теплоємність матеріалу

Елементи конструктора, виконаного з деревини, не будуть надто холодними на дотик. Значить, маленькі пальчики завжди будуть у теплі, що зробить ігровий процес комфортнішим. Крім цього, торкатися поверхні деталей приємно, адже вони зберегли природну текстуру.

Оптимальні показники міцності

Тут починаються складні фізичні нетрі, серед яких високий рівень міцності на вигин, зносостійкість, міцність у межах 50 МПа. Щоб спростити незрозумілі та хитромудрі терміни, можна коротко сказати: дерев'яний конструктор прослужить настільки довго, що користуватися ним зможе не одне покоління дітей. Навіть через двадцять років деталі залишаться такими ж міцними та надійними.

Особливості хімічного складу

Ви знали, що дерево складається із кисню на 44%? Решта матеріалу – це безпечні для здоров'я компоненти, які не здатні завдати дитині шкоди. Пропонувати будівництво конструкцій з таких деталей можна навіть найменшим дітям, адже вони не отруяться, якщо візьмуть конструктор до рота.

Ці унікальні властивості роблять іграшки більш практичними та довговічними. З їх допомогою можна розвивати дрібну моторику малюка і тренувати його посидючість. Замовити дерев'яні конструктори з доставкою на свою адресу ви можете на нашому сайті у зручний для вас час.