Дерев'яні каталочки

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Дерев'яні каталочки для стабільного та гармонійного розвитку малюка

Іграшки з деревини в наш час мають особливу популярність. Вони використовуються для стабільного та гармонійного розвитку дитини будь-якого віку. Особливої уваги заслуговують дерев'яні каталочки, купити які можна у нашому інтернет-магазині. Вони сприяють розвитку основних навичок малюка, з якими слід розібратися докладніше.

Розвиток рухових функцій

З півроку дитина починає впевнено повзати, вивчаючи навколишній простір. Ортопеди стверджують, що в цьому віці час навчати його ходити, тренуючи суглоби. Нехай малюк багато рухає ручками та всім тілом. Яскраві та красиві каталочки з деревини допоможуть у цьому питанні. Маля буде із задоволенням прогулюватися, спостерігаючи за рухами виробу.

Розвиток дрібної моторики

Каталки-лабіринти особливо популярні у цьому питанні. Після етапу катання дитина зможе переключитися на гру із лабіринтом. Це чудовий варіант для розвитку дрібної моторики. Елементи лабіринтів виготовлені з деталей різного розміру. Розвиваються не лише пальчики, а й кисті рук. Дитина швидко вивчає навколишній світ, пристосовуючись до життя у ньому. Такі іграшки розвивають творчі здібності малюка, який починає мислити креативно.

Розвиток зорового та слухового апарату

Каталки сприяють розвитку слуху та зору. Дитина починає сприймати себе в навколишньому просторі. Рухаючись з каталочкою, він оминає перешкоди, що зустрічаються на шляху, тому він не впаде і не вдариться. Крім цього, він починає опрацьовувати ту інформацію, яку сприймають його органи зору. Каталочка відтворює звуки різної тональності, тому відділи мозку, які відповідають за обробку даних, починають активніше працювати. Завдяки цьому відбувається правильний розвиток мови, що важливо у дитинстві.

Фахівці, які займаються вивченням питань розвитку малюків, зазначають, що ігрова терапія має високий рівень ефективності. Дерев'яні каталочки з різною структурою справді дають змогу отримати бажані результати занять із дитиною. Ігротерапія доречна у будь-якому віці, адже вона призводить до досягнення цілей.

Замовити дерев'яні каталочки у вигляді різних предметів та тварин ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо великий вибір іграшок найвищого рівня якості за доступними цінами.