Дерев'яні іграшки (різні)

Календар рос мова.W-MD0004
Гра-балансир "Дельфін". А350 KOMAROVTOYS
Показано з 1 по 15 із 40 (3 сторінок)

Іграшки з дерева: корисні властивості для дітей

Вибираючи іграшки для свого малюка, приділяйте особливу увагу їх якості та безпеці. Важливо, щоб вони сприяли гармонійному розвитку дитини. У нас можна купити різні дерев'яні іграшки, які відповідають встановленим вимогам та стандартам.

Переваги іграшок із деревини

Вироби нешкідливі для малюків, оскільки вони не спричиняють виникнення алергії. Іграшки безшумні, а для їхньої роботи не знадобляться батарейки. Вони дуже міцні, тому дитина не зламає виріб завчасно. Приємні на дотик іграшки швидко переймають температуру тіла малюка, тому йому захочеться проводити час із ними набагато довше.

Дерев'яні іграшки приносять дитині таку користь:

  • можна розвивати навички взаємодії дитини, адже вони беззвучні та заохочують її до озвучування ігрового процесу;
  • іграшки з деревини сприяють розвитку крихти, оскільки він намагатиметься придумати нові сценарії гри та цікаві сюжети;
  • вироби вчать малюка розмірковувати та концентруватися на конкретних цілях, розвивають навички осмислення та аналізи ситуації;
  • ігри в кубики, конструктори, лабіринти та шнурівки з деревини сприяють розвитку дрібної моторики дитини;
  • пірамідки дають можливість знайти безцінні когнітивні навички, адже найпростіші конструктори вчать малюка зіставляти та порівнювати предмети за формою та розміром;
  • сортери та конструктори дозволяють розвивати навички просторового мислення, що важливо для дітей будь-якого віку.

Ці переваги характерні для іграшок, виготовлених з деревини. Ви можете підібрати потрібний варіант, орієнтуючись на вік малюка.

Правила вибору іграшок із деревини

Малюкам віком до року підійдуть вироби у вигляді брязкальця та каталок. Для раннього розвитку вибирайте великі конструктори, які дозволять навчити дитину розпізнавати форми та відтінки.

Пірамідії лабіринти сподобаються дітям віком від двох років. Такі іграшки розвивають дрібну моторику та логічне мислення. Дерев'яні пазли сприяють посидючості та концентрації уваги дитини на конкретних завданнях.

Дитині від двох до трьох років підійде шнурівка, доповнена дрібними деталями. Крім цього, доречними будуть дерев'яні музичні інструменти, що видають ритмічні та мелодійні звуки.

Замовити різні дерев'яні іграшки Ви можете на нашому сайті за доступною ціною. Ми пропонуємо великий вибір товарів для дітей різного віку.