Дерев'яна риболовля

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Рибалка з деревини: вчимо геометричні фігури в ігровій формі

Кожен з батьків хоче виховати розумну і впевнену в собі дитину. У цьому допомагають різноманітні іграшки, які запропоновані у сучасних магазинах у великому асортименті. Захоплююча дерев'яна рибалка, купити яку ви можете на нашому сайті, сприятиме гармонійному та правильному розвитку малюка будь-якого віку.

Особливості ігрових наборів

Захоплююча гра на спритність подарує гарний настрій кожному малюку. Можна зайнятися ловом геометричних фігур, вивчаючи ази геометрії в ігровому процесі. Подібне проведення часу сподобається як малюкам, так і дорослим, тому приєднайтеся до дитини на дозвіллі.

На різні геометричні постаті нанесені малюнки з морськими мешканцями. Вони яскраві та барвисті, що дозволить привернути увагу малюка до розваги. Вам необхідно озвучувати назву фігури щоразу, як вона потрапить на вудку малюка. Згодом він їх запам'ятає, тому справлятиметься із завданням без вашої допомоги.

Весела розвага сприяє формуванню таких навичок:

  • вивчення основних кольорів та навичок рахунку;
  • розвиток координації рухів;
  • вивчення основних геометричних фігур;
  • розвиток просторового мислення;
  • покращення пам'яті та уваги.

Пальчики дитини стануть спритними та рухливими. Сам малюк навчиться концентруватися на конкретній задачі, виявляючи увагу, терплячість та посидючість.

Переваги іграшок із деревини

Дерев'яну рибалку вважають за краще замовити багато батьків. Це зумовлено тим, що подібні іграшки мають чималу кількість сильних сторін:

  • вони максимально міцні та надійні, тому всілякі негативні фактори їм не страшні;
  • деревина вважається екологічно чистим матеріалом, який містить у своєму складі небезпечні компоненти;
  • тематика таких іграшок різноманітна, що дозволить ознайомити дитину з навколишнім світом;
  • текстура натуральної деревини тепла та приємна, що дозволяє малюку зарядитися живлющою енергетикою під час розваг.

Головне, щоб ви вибирали іграшки високого рівня якості, щоб ігри дитини були безпечними. Замовити дерев'яну рибалку ви можете на нашому сайті на найвигідніших умовах. Така рибалка не лише цікава, а й пізнавальна. Дитина освоїть нові знання в ігровій формі, тому вони закріпляться у його пам'яті на довгий час.