Дерев'яні розвиваючі іграшки (Монтессорі)

Виберіть підкатегорію

Будівельний набір 32ел. Komarovtoys А318
Гра "Головоломка 3 в1"Komarovtoys  А 338
Гра - сортер "Гра Гео Класік" А311
Дерев'яні пазли Світ тварин MD 0407
Показано з 1 по 15 із 307 (21 сторінок)

Ви шукаєте, де купити дерев'яні іграшки за доступними цінами в Запоріжжі? Тоді обов'язково завітайте до магазину "Вундеркінд". Ми пропонуємо широкий асортимент ігор раннього розвитку.

Навіщо дитині розвиваючі дерев'яні іграшки?

Купити дерев'яні дитячі іграшку у Запоріжжі – це безпечна продукція з екологічно чистих матеріалів, яка прослужить довгі роки і радуватиме Вашу дитину.

Дерев'яні іграшки завжди цінуються та відрізняються своєю простотою та красою. На полицях магазину «Вундеркінд» Ви зможете знайти такі дерев'яні іграшки для дітей як: пірамідки, вкладиші, кубики; лабіринти, доміно, пазли; шнурівки, методичні іграшки; риболовля, музичні інструменти; брязкальця, каталочки; сортери, головоломки; також ми пропонуємо великий асортимент дитячих товарів для творчості Ваших малюків.

Як розвинути дитину за допомогою дерев'яних іграшок?

1. Іграшки для розвитку уваги. Іграшки, що розвивають, допомагають дитині навчитися концентруватися на одному завданні: дерев'яні лабіринти; рамки – вкладиші; мозаїка, стулки.

2. Іграшки для розвитку сприйняття. У процесі гри Ваше маля створює різної форми, висоти, кольору об'єкти. Такі ігри, що розвивають, сприяють розвитку сприйняття: рамки - вкладиші; конструктори; дерев'яні пазли; пірамідки; сортери.

3. Іграшки для розвитку мислення.

Головоломки; паровозики; лабіринти-каталки.

До того ж, паровозики та каталки, не лише допоможуть розвинути мислення Вашого малюка, а й забезпечать йому веселе проведення часу.

4. Іграшки для розвитку пам'яті.

Рамки-вкладиші; пірамідки; сортери та ін.

Більшість дерев'яних іграшок сприяють розвитку пам'яті у маленьких непосид.

5. Іграшки для розвитку творчості.

Раннє розвиток дитини передбачає також формування в нього неординарного підходу. Розвинути цю якість у малюку Вам допоможуть дерев'яні намисто, а також різноманітні набори для творчості.

 

Що таке іграшки за методикою Монтессорі?

 

Ця італійка пропрацювала все життя лікарем та педагогом, прославивши своє ім'я унікальною методикою. Популярність педагогіки настільки висока, що Ви можете купити іграшки Монтессорі в Запоріжжі, Києві, Лондоні та й у будь-якому куточку світу.

Головний принцип навчання: «Допоможи мені зробити це самому». Марія займалася розвитком малюків із розумовими відхиленнями та зуміла досягти значних результатів. Її підопічні не лише активно наздоганяли, а й переганяли своїх однолітків з розумового розвитку.

«Що потрібно робити з нормальними дітьми, щоб вони стали слабшими за моїх нещасних» - ця фраза Марії стала легендарною.

 

Придбати дерев'яні іграшки за доступними цінами Ви можете у магазині «Вундеркінд» (Запоріжжя). В наявності всі сертифікати якості!Іграшки, що розвивають за методикою Монтессорі купити в Запоріжжі.