Блоки Дьєнеша

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Блоки Дьєнеша для швидкого навчання дитини математиці

Золтан Дьєнеш - це засновник теорії шести етапів вивчення математики. Вчений створив посібники у вигляді логічних блоків для малечі. Тепер у батьків є можливість допомогти дитині освоїти складну математику в ігровій формі, що позитивно вплине на її успіхи у школі.

Особливості системи Дьєнеша

Система демонструє, що малюки вміють швидко засвоювати нову інформацію та узагальнювати її, якщо знайти до них правильний підхід. Навчання відбувається в ігровій формі, тому заняття не будуть нудними та складними.

В іграх, під час проведення яких використовуються логічні блоки, задіяно весь творчий потенціал дитини. Подібне проведення часу дозволяє розвинути його мовлення і стимулювати малюка до побудови складних пропозицій.

Блоки Дьєнеша, купити які ви можете в нашому магазині, навчать малюку виділяти основні властивості предметів та класифікувати об'єкти відповідно до їх зовнішніх ознак. Гра поступово ускладнюється, торкаючись ази інформатики. Навчання дозволяє у простій формі зрозуміти, що таке кодування та алгоритм, як проводити логічні операції та робити правильні висновки.

Кубики та фігурки дають батькам можливість удосконалювати інтелектуальні та творчі здібності дитини, влаштувавши захоплюючу гру. Фахівці підтверджують, що подібне проведення часу дозволяє малюкам швидше освоїти основні математичні поняття.

Переваги блоків Дьєнеша

Основною перевагою поширеної методики є те, що різноманітні математичні завдання не вирішуються у письмовій формі з використанням нудних підручників. Заняття проводяться у формі гри, пісень чи танців. Невимушена і комфортна обстановка дає малюку можливість швидко набути тих математичних знань, які актуальні у його віці.

Малюк отримає поняття про складні математичні поняття, не відчуваючи труднощів. Він і сам не помітить, як нові знання зміцняться у його пам'яті. Однак важливо регулярно повторювати пройдений матеріал, щоб дитина нічого не забула.

Замовляйте блоки Дьєнеша на нашому сайті у зручний для вас час. У нас зібраний великий асортимент товарів для дітей різного віку. Ви можете прочитати детальний опис продукції та переглянути яскраві фото, щоб зробити правильний вибір. У разі виникнення запитань ставте їх нашим кваліфікованим консультантам.